Szkoła Językowa English Adventures

Lektorzy

Szkoła Językowa English Adventures

Barbara Guc-Hassanpour

Nazywam się Barbara Guc-Hassanpour, z wykształcenia jestem tłumaczem, ale od wielu lat moim głównym zajęciem jest nauczanie języka angielskiego.

W 2014 roku ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Zawodową na kierunku filologia angielska, a tuż po egzaminach wyjechałam do Londynu, gdzie pracowałam przez 6 miesięcy. W tym czasie miałam okazję poznać kulturę Brytyjską, nawiązać kontakt z rodowitymi wyspiarzami oraz sprawdzić i udoskonalić swoją umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Po powrocie do Polski podjęłam pracę jako lektor w szkołach językowych jednocześnie udzielając korepetycji dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania.

W 2017 roku postanowiłam otworzyć własną działalność skupiającą się głównie na nauce języka. Ogromne zainteresowanie zajęciami zachęciło mnie do zatrudnienia lektorów, którzy tak jak ja, z dużym zaangażowaniem oddają się temu zajęciu.

Jestem bardzo zaangażowaną lektorką, a lekcje staram się zawsze planować tak, aby odpowiadały na potrzeby moich kursantów. Na zajęciach staram się tworzyć przyjazną i luźną atmosferę, która zdecydowanie ułatwia moim kursantom przełamywania bariery w mówieniu.

Językiem angielskim posługuję się na codzień, tak w pracy jak i w życiu prywatnym.

Moje zainteresowania to muzyka, taniec, rękodzieło, podróżowanie oraz czytanie książek.

Szkoła Językowa English Adventures

Patrycja Nalkiran

Nazywam się Patrycja Nalkıran i jestem lektorką języka angielskiego. Ukończyłam studia filologiczne w Państwowej Wyższesz Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Sam kontakt z językiem angielskim posiadam od 5-tego roku życia oraz posługuję się nim na codzień. Nauczam języka angielskiego od około 5-ciu lat. Odbyłam roczne praktyki w szkole językowej, trzy miesięczne praktyki na wyspie Zakhynthos oraz roczną wymianę Erasmus w Turcji.

Przygotowuję i dostosowuję materiały do indywidualnych potrzeb moich kursantów, skupiając się przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Zachęcam do używania języka, starając się jednocześnie ograniczać korzystanie z języka polskiego.
Jako młoda i otwarta osoba, jestem gotowa na rozmowę na różne tematy. Interesuję się sportem, zwierzętami, podróżami, kuchnią, muzyką i wieloma innymi dziedzinami.

Jeśli
taki sposób nauki Ci odpowiada, jestem tu, aby Ci pomóc!

Szkoła Językowa English Adventures

Enes Nalkiran

Nazywam się Enes Nalkıran i jestem lektorem języka angielskiego.

Ukończyłem studia z zakresu nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie w Sakaryi. Odbyłem półtoraroczne praktyki w
szkołach państwowych (podstawowej, gimnazjum oraz liceum) oraz dwa lata pracowałem w zawodzie nauczyciela w Turcji (gimnazjum i liceum). Od dwóch lat pracuję jako lektor w Szkole Językowej English Adventures, co daje w sumie 5,5 roku doświadczenia. Odbyłem również roczną wymianę studencką Erasmus w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu.

Lubię przekazywać komuś wiedzę z dziedzin, na których się znam, dlatego uczę języka
angielskiego innych, głównie starsze dzieci, młodzież i dorosłych. Materiały dobieram i dostosowuję do indywidualnych potrzeb kursanta, zwracam dużą uwagę na rozwijanie umiejętności komunikowania się. Zachęcam do używania języka angielskiego z ograniczaniem języka polskiego.

Mówię w języku polskim w stopniu A2+. Jestem młodą, otwartą osobą, z którą można dyskutować na każdy temat – interesuję się sportem, technologią, podróżowaniem, kuchnią i muzyką itp.

Jeżeli chcesz rozwinąć swoje umiejętności przez konwersację, wymianę poglądów i nieco gramatyki – zapraszam.

Szkoła Językowa English Adventures

Melanie Wróblewska

Nazywam się Melanie Wróblewska, pochodzę z Chicago i od ponad czterech lat uczę języka angielskiego.

Stany Zjednoczone zajmują szczególne miejsce w moim sercu i chętnie dzielę się z kursantami nie tylko językiem, ale także bogatym wachlarzem amerykańskiej kultury. Staram się przekazać wszechstronne zrozumienie języka angielskiego, jednocześnie integrując niuanse kultury amerykańskiej z lekcjami.

Mój entuzjazm do poznawania nowych osób i prowadzenia uczniów przez rozwój języka angielskiego odzwierciedla moje zaangażowanie w doskonałość w edukacji. Oferuję uczniom dynamiczne i angażujące doświadczenie edukacyjne, które wykracza poza tradycyjne metody nauczania języka.

Szkoła Językowa English Adventures

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!