Szkoła Językowa English Adventures

Opinie

Szkoła Językowa English Adventures

Opinie klientów

"Trafiłam do Pani Basi, ponieważ w dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego to podstawa. Mimo, iż nigdy nie lubiłam uczyć się języka obcego i bardzo trudno jest mi się go nauczyć, to Pani Basia prowadzi zajęcia bardzo przejrzyście i zrozumiale. Używane są różne techniki zapamiętywania od zwykłych zadań po ciekawe gry i quizy. Zajęcia są dostosowywane także indywidualnie do każdego. Mogę tylko powiedzieć, że szczerze cieszę się, że znalazłam w końcu najlepszego nauczyciela do nauki języka angielskiego i zachęcić każdego do zajęć prowadzonych przez Panią Basię."

Aleksandra Bodziony 23.11.2023

"Basia to korepetytor, który da Tobie wszystko czego potrzebujesz! Dzięki zajęciom otworzyłam się na język angielski, zaczęłam mówić płynnie a zasady gramatyki stają się przejrzyste:) Basia ma świetne poczucie humoru a atmosfera na zajęciach jest rewelacyjna, co powoduje, że z niecierpliwością czekam na każde kolejne spotkanie! Bardzo polecam!"

Beata Hablitzel 23.11.2023

"Bardzo polecam zajęcia w szkole English Adventures. Miałem przyjemność uczestniczyć na zajęciach u Pani Barbary, Patrycji oraz Pana Enesa. Są to świetni i doświadczeni lektorzy. Zawsze przygotowują ciekawe zajęcia dostosowane do poziomu ucznia. Z ich pomocą nauczyłem się w płynny oraz swobodny sposób rozmawiać w języku angielskim bez żadnych barier językowych."

Tomasz Czerwiński 23.11.2023

"Miła i przyjazna atmosfera, elastyczność lektorów, możliwość lekcji online jak i stacjonarnie. Profesjonalizm i doświadczenie lektorów, którzy są otwarci i zwracają uwagę na to czego chcemy się nauczyć, dostęp do pomocy naukowych . Polecam!"

Iwona 23.11.2023

"Pani Basia to wspaniała osoba i nauczyciel. Potrafi cudownie połączyć zajęcia z fascynującymi zagadnieniami i zajmującymi rozmowami na każdy temat. Na zajęciach czas płynie niepostrzeżenie. Każda lekcja jest ciekawa i efektywna. Dzięki Pani Basi pozbywam się bariery językowej. POLECAM!!!"

Roma 23.11.2023

"Pani Basia przygotowywała mnie do matury ustnej i pisemnej i w przeciągu tylko 2 miesięcy mogę śmiało powiedzieć nauczyła mnie na tyle angielskiego ze podeszłam do niego z dużo mniejszym stresem i co najważniejsze zdałam. Przestałam się bać mówić po angielsku i dużo bardziej go polubiłam. Nauka angielskiego przestała być moim przymusem a przyjemnością. Polecam!! :)"

Kasia 23.11.2023

„Pani Basia ma super podejście, serdecznie polecam :)” 

Daniel 23.11.2023

„Polecam zajęcia z panią Basią. Bardzo indywidualne i elastyczne podejście do zajęć. Moje dzieci nigdy tak chętnie nie chodziły na korepetycje jak teraz.”

Kasia 23.11.2023

Szkoła Językowa English Adventures

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!