Szkoła Językowa English Adventures

O nas

Szkoła Językowa English Adventures to miejsce stworzone dzięki pasji, zaangażowaniu oraz wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu języka angielskiego.

Szkoła Językowa English Adventures to miejsce, w którym nasi kursanci rozwijają swoje umiejętności językowe pod okiem doświadczonych lektorów. Dzielimy się z naszymi kursantami naszą pasją do nauki języka i towarzyszymy im w tej niezwykle ciekawej podróży zapewniając najwyższy poziom nauczania.

Nasza szkoła działa nieprzerwanie od 2017 roku, a nasi lektorzy z ogromnym zaangażowaniem prowadzą zajęcia dla kursantów na wszystkich poziomach zaawansownia językowego. Dogodna forma zajęć online pozwala nam łączyć się z naszymi kursantami zamieszkującymi wiele miast i miejscowości na terenie całej Polski oraz tych przebywającymi również za granicą. 

Jednym z naszych najważniejszych celów jest nauka języka w swobodnej i bezstresowej atmosferze, ponieważ to wałaśnie w tedy nasz mózg przyswaja wiedzę w najbardziej efektywny sposób.

Z doświadczenia wiemy również, że najlepszym sposobem na rozwijanie umiejętności językowych jest dostosowywanie zajęć do indywidualnych potrzeb naszych kursantów. Dlatego też nasi lektorzy starają się dobierać materiały dydaktyczne w taki sposób, aby zaciekawić naszych kursantów, a tym samym zaangażować ich do jak największej ilości konwersacji w języku angielskim.

Barbara Guc-Hassanpour

właścicielka Szkoły Językowej English Adventures, lektorka oraz tłumaczka

Szkoła Językowa English Adventures

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!